aktualizované 22.10.2014
 
RSS2 RSS

Ak máte záujem
o aktuálne informácie
o OKS, pošlite nám
vašu e-mailovú adresu:

OKStranka

OKS @ Fecebook

AECR.eu

Žilinský samosprávny kraj:
kandidáti na poslancov

[Regionálne voľby 2009, 20.10.2009]

Zoznam kandidátov pre voľby do zastupiteľstva župy (kraja) za koalíciu KDH - SDKÚ-DS - OKS v jednotlivých volebných obvodoch:



Volebný obvod Bytča



č. 18. Peter Weber, Ing., 33r., stavebný inžinier, Bytča, Sidónie Sakalovej 1351/22A

č. 21. Milan Zátek, 53r., podnikateľ, Bytča, Gaštanová 1004/15



Volebný obvod Čadca



č. 13. Pavol Faktor, Ing., 46r., riaditeľ súkromnej firmy, Stará Bystrica, č. 105

č. 16. Marián Fúrik, Mgr., 56r., pedagogický pracovník, Čadca, Hurbanova 2289

č. 18. Milan Gura, Ing., 44r., podnikateľ, Čadca, Rieka 2809

č. 19. Radoslav Hančinský, 31r., riaditeľ súkromnej spoločnosti, Stará Bystrica, č. 697

č. 21. Danka Jašurková, PaedDr., 39r., štátny zamestnanec, Čadca, Májová 1588/16

č. 28. Ján Kožák, MUDr., 59r., lekár, Čadca, Rieka č. 1333

č. 51. Ľubomír Potočiar, Mgr., 34r., živnostník, Čadca, Podzávoz 2919

č. 55. Ľuboš Stríž, 41r., starosta obce, Klokočov, Hlavice 1158



Volebný obvod Dolný Kubín



č. 1. Ján Beňuš, Bc., 39r., starosta obce, Bziny, Družstevná 34/18

č. 18. Albín Paluga, 47r., obchodný referent, Malatiná, č. 251

č. 21. Peter Šulej, MUDr., 56r., kardiológ, Dolný Kubín, Hurbanova 1183/30



Volebný obvod Kysucké Nové Mesto



č. 20. Ján Pokrivka, 62r., starosta obce, Snežnica, 242

č. 22. Ján Svrček, Bc., 50r., stavebný technik, Kysucké Nové Mesto, Štefániková štvrť 530

č. 26. Ľubomír Šteiniger, Mgr., 44r., živnostník, Kysucké Nové Mesto, ČSA 1306/105 G



Volebný obvod Liptovský Mikuláš



č. 18. Ladislav Hološ, Ing., 53r., manažér, Smrečany, 21

č. 22. Milan Kružliak, Ing., 60r., námestník riaditeľa pre odpadové hospodárstvo a projekty, Liptovský Mikuláš, Dubová 495/11

č. 25. Ján Kuska, Ing., 49r., strojný inžinier, Liptovský Mikuláš, Štúrova 38

č. 33. Jozef Repaský, Ing., 52r., technik, Liptovský Mikuláš, Sihoťská 455

č. 34. Alexander Slafkovský, MUDr., 59r., lekár, Liptovský Mikuláš, Petrovičovo nábrežie 606/6a

č. 45. Danica Žiaková, 54r., zástupkyňa primátora, Liptovský Hrádok, Belanská štvrť 574/4



Volebný obvod Martin



č. 1. Katarína Adamicová, Prof., MUDr., PhD., 56r., vysokoškolský pedagóg, Martin, D. Michaelliho 21, kandidátka za OKS


č. 7. Peter Belica, Ing., 57r., riaditeľ Detského domova Martin, Sučany, Pionierska 15

č. 8. Ladislav Bevilaqua, Ing., 60r., štátny zamestnanec, Martin, Ševčenkova 8/35

č. 26. Ján Jakuš, Prof., MUDr., DrSc., 55r., vysokoškolský pedagóg, Martin, Ul. Generála Svobodu 12

č. 48. Ján Maťovčík, 63r., podnikateľ v potravinárstve, Martin, Poničanová 6

č. 52. Július Morgoš, Ing., 51r., živnostník, Martin, Bagarova 29

č. 60. Igor Steindl, JUDr., 59r., advokát, Blatnica, č. 438

č. 76. Imrich Žigo, Mgr., 33r., špecialista pre štrukturálne fondy EÚ, Martin, Priehradka 22/13



Volebný obvod Námestovo



č. 2. Pavol Bugeľ, 44r., starosta obce, Zubrohlava, Výhonová 544

č. 5. Karol Graňák, Ing., 44r., riaditeľ spoločnosti, Oravská Jasenica, č. 156

č. 32. Jozef Straka, 55r., starosta obce, Lomná, č. 164

č. 33. Ján Škombár, MUDr., 62r., zubný lekár, Vasiľov, č. 100

č. 37. Albín Viater, Ing., 38r., starosta obce, Oravská Lesná, č. 294



Volebný obvod Ružomberok



č. 1. Stanislav Bella, PaedDr., 53r., riaditeľ Gymnázia sv. Andreja v Ružomberku, Ružomberok, Ul. Houdeka 46

č. 3. Peter Caban, Ing., 51r., stavebný inžinier, Ľubochňa, č. 292

č. 13. Michal Kovačic, PaedDr., 47r., vysokoškolský učiteľ, Ružomberok, Za dráhou 476/16

č. 16. Jozef Milan, 49r., pracovník v kultúre, Ružomberok, Pod Hlinisko 42

č. 22. Michal Slašťan, Ing., 52r., primátor Ružomberka, Ružomberok, Plavisko 118



Volebný obvod Turčianske Teplice



č. 1. Daniel Baťka, Ing., 34r., riaditeľ spoločnosti, protipožiarna ochrana, Turčianske Teplice, Horné Rakovce 1379/20



Volebný obvod Tvrdošín



č. 1. František Adamčák, Mgr., 60r., expert pre školstvo a zdravotníctvo, Tvrdošín, Sídl. Medvedzie 127/27

č. 9. Vojtech Koleják, MUDr., 53r., lekár - chirurg NsP Trstená, Trstená, Ivana Olbrachta 1180/88

č. 11. Anna Lajmonová, PhDr., 56r., novinárka - vydavateľka, Tvrdošín, Vojtaššákova 623



Volebný obvod Žilina



č. 5. Ľubomír Bažík, MUDr., 57r., lekár, zástupca primára ortoped. odd. NsP Žilina, Žilina, V. Spanyola č. 47

č. 7. Peter Belinský, Ing., 41r., riaditeľ spoločnosti, Žilina, Lipová 5

č. 18. Peter Dobeš, RNDr., 52r., primátor mesta, Rajecké Teplice, Riečna 10

č. 26. Ladislav Gabčo, Ing., 46r., obchodný riaditeľ, Žilina, J. Tombora 668/3

č. 27. Jozef Gajdošík, Ing., 57r., vysokoškolský učiteľ, Žilina, Námestie Ľ. Fullu č. 12

č. 28. Mária Gašicová, Bc., 58r., poradca pre sociálne veci, Turie, č. 364

č. 36. Marek Heinrich, JUDr., 28r., právnik, Žilina, Daniela Dlabača 981/7

č. 38. Ivan Chaban, MUDr., MPH., 58r., lekár, Varín, Fatranská 920

č. 44. Alfonz Klocáň, 54r., starosta obce, Strečno, Nábrežná 763/3

č. 61. Tibor Mintál, Ing., 62r., stavebný inžinier, Teplička nad Váhom, Janka Kráľa 749/9

č. 71. Pavel Pavlásek, doc., Ing., PhD., 58r., vysokoškolský pedagóg, docent Žilinskej univerzity, Žilina, Trnové, Za potokom 5

č. 85. Ján Sága, Ing., 40r., stavebný inžinier, Žilina, Borová 22

č. 90. Andrej Sočuvka, Ing., 60r., riaditeľ pobočky Akadémie vzdelávania, Žilina, Daniela Dlabača 978/2


 

OKS a regionálne voľby 2009


OKS sa zúčastní novembrových regionálnych volieb vo všetkých ôsmich krajoch v nasledovných pravicových koalíciách:



Banskobystrický samosprávny kraj



Voľby poslancov do zastupiteľstva župy (kraja): KDS - OKS

Voľby župana (predsedu): OKS podporuje Jozefa Mikuša (SDKÚ-DS), ktorý kandiduje za koalíciu SDKÚ-DS - KDH - SaS - OKS - KDS



Bratislavský samosprávny kraj




Voľby poslancov do zastupiteľstva župy (kraja): SDKÚ-DS - KDH - SMK - OKS

Ondrej Dostál vo voľbách kandiduje za koalíciu SDKÚ-DS - KDH - SMK - OKS ako č. 6 za volebný obvod Staré Mesto         Zuzana Dzivjaková vo voľbách kandiduje za koalíciu SDKÚ-DS - KDH - SMK - OKS ako č. 4 za volebný obvod Rača, Vajnory         Juraj Petrovič vo voľbách kandiduje za koalíciu SDKÚ-DS - KDH - SMK - OKS ako č. 32 za volebný obvod Karlova Ves, Devín, Devínska Nová Ves         František Šebej vo voľbách kandiduje za koalíciu SDKÚ-DS - KDH - SMK - OKS ako č. 79 za volebný obvod Petržalka, Čunovo, Jarovce, Rusovce         René Bílik vo voľbách kandiduje za koalíciu SDKÚ-DS - KDH - SMK - OKS ako č. 1 za volebný obvod Limbach, Pezinok, Slovenský Grob, Svätý Jur, Viničné

Voľby župana (predsedu): OKS podporuje Pavla Freša (SDKÚ-DS), ktorý kandiduje za koalíciu SDKÚ-DS - KDH - SMK - OKS - SaS

Volebný program:



Košický samosprávny kraj




Voľby poslancov do zastupiteľstva župy (kraja): SDKÚ-DS - KDS - OKS - DS

Voľby župana (predsedu): OKS podporuje Jána Süliho (SDKÚ-DS), ktorý kandiduje za koalíciu SDKÚ-DS - KDH - SaS - KDS - OKS - DS



Nitriansky samosprávny kraj




Voľby poslancov do zastupiteľstva župy (kraja): MOST-HÍD - SF - LIGA - SZ - OKS

Voľby župana (predsedu): OKS nepodporuje žiadneho z kandidátov



Prešovský samosprávny kraj




Voľby poslancov do zastupiteľstva župy (kraja): OKS - KDS

Voľby župana (predsedu): OKS nepodporuje žiadneho z kandidátov



Trenčiansky samosprávny kraj




Voľby poslancov do zastupiteľstva župy (kraja): OKS - KDS

Voľby župana (predsedu): OKS podporuje Martina Fedora (SDKÚ-DS), ktorý kandiduje za koalíciu SDKÚ-DS - KDH - SaS - OKS



Trnavský samosprávny kraj




Voľby poslancov do zastupiteľstva župy (kraja): OKS nekandiduje

Voľby župana (predsedu): OKS podporuje Gabriela Paveleka (KDH), ktorý kandiduje za koalíciu KDH - SDKÚ-DS - SaS - OKS - Misia 21



Žilinský samosprávny kraj




Voľby poslancov do zastupiteľstva župy (kraja): KDH - SDKÚ-DS - OKS

Voľby župana (predsedu): OKS podporuje Pavla Pavláska (KDH), ktorý kandiduje za koalíciu KDH - SDKÚ-DS - OKS

 
Platon Webhosting
.........................................
Ústredná kancelária OKS
Panenská 26, 811 06  Bratislava
e-mail: oks@oks.sk
.........................................
Powered by Metafox CMS from Platon Group
Design © 1984 Komplot